Details
- Outdoor ceiling made of stainless steel and aluminium
- LED
- To install under roof
Additional Information
| Usage | Plafonnier |
|---|---|
| Light type | LED |
| Luminosity intensity (Lumens) | NA |
| Finishing color | Silver grey |
| Material | Aluminium and stainless steel |
| Tension max (Volts) | 230 Volts |
| Power maxi (Watts) | 9 W |
| Indice of protection | IP20 (indice of protection against external elements and water) |
| Electric protection class | Class I (electric protection class) |
| Bulb suggested | Microlynx 230V 9W not included |
| Include buld | No |
| Bulb light color (Kelvin) | NA |
| Bulb light efficiency | NA |
| Lifetime lighting | NA |
| Product dimensions (cm) | 10.4 x 10.2 x 2.9 cm |
| Warranty | 1 year |
| Including | Outdoor ceiling light to install under roof |




